ciencie

Oferujemy usługi z zakresu cięcia laserowego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem ...

czytaj więcej ...

przemys

Koncepcja firmy Rex-Pol to bezwzględny nacisk na jakość produkowanych urządzeń, bezpieczeństwo i kompetencję  ...

czytaj więcej ...

kontakt
© Rex-Pol Sp. z o.o.
41-508 Chorzów
ul. Wiejska 18
tel./fax (0048 32) 245 90 34
e-mail: rexpol@rexpol.pl

Komory piekarnicze

Firma REX-POL Sp. z o.o. jest producentem komór piekarniczych, w pełni zautomatyzowanych, energooszczędnych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Z uwagi na technologię pieczenia w przemyśle spożywczym wykonujemy komory z horyzontalnym obiegiem powietrza w urządzeniu.

Komora piekarnicza przeznaczona jest do termicznej obróbki mięs, wędlin, pasztetów oraz przetworów. Urządzenie umożliwia prowadzenie takich procesów technologicznych jak: pieczenie, parzenie, nawilżanie, pasteryzacja lub rozmrażanie.

Komory piekarnicze z uwagi na ich modułową budowę wykonywane są w wersjach jedno, dwu lub wielo wózkowych w zależności od potrzeb Klienta. Źródłami zasilania komór mogą być: gaz, olej opałowy lub połączenie energii elektrycznej i parowej.

W wersji standardowej komory piekarnicze wyposażone są w następujące podzespoły: wysokiej klasy sterownik mikroprocesorowy zapewniający automatyczną regulację parametrów wszystkich procesów wewnątrz komory, dwustopniowy system cyrkulacji powietrza w komorze oraz system automatycznego mycia komory.

Komory piekarnicze firmy REX-POL z uwagi na zastosowanie do ich produkcji najlepszych materiałów oraz niezawodnych rozwiązań technicznych cechuje długa żywotność i wieloletnia sprawność techniczna.

 

 
design by more4all www